Czy wykonywane przez Was nadruki są trwałe?

Tak, najprostsze nadruki na tekstyliach wykonujemy wysokiej jakości folią Flex Classic marki PLOTTERFILMS. Trwałość takiego nadruku to co najmniej 3 lata, przy zachowaniu parametrów prania, oraz prasowaniu ubrania na lewej stronie. Nadruki technologią sitodruku wykonane farbami plastizol, czy farbami wodnymi, są również bardzo trwałe. Z doświadczenia wiemy, że trwałość takich nadruków przewyższa trwałość materiału na którym są wykonane. Sublimacja, sprawdza się w przypadku nadruków na poliestrze (ubrania sportowe, kurtki przeciwdeszczowe), w przypadku tej techniki również nie należy się obawiać o uszkodzenie nadruku, ponieważ jest ona idealnie dostosowana do podłoża drukowego.

Czy zlecając wykonanie nadruków firmowych na koszulkach lub bluzach, muszę dostarczyć własne koszulki?

Nie ma przymusu przynoszenia własnych ubrań pod nadruki. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę odzieży pod nadruki firmowe, odzież firmową, sportową, profesjonalną. Wszystkie rozmiary, kolory,  różne fasony. Ubrania damskie, męskie i dziecięce. Począwszy od koszulek t-shirt, przez grube bluzy i polary, na spodniach "ogrodniczkach" skończywszy. Polecamy korzystanie z naszych źródeł, ponieważ sprzedajemy materiały wysokiej jakości, bawełnę o dużej gramaturze, miękkim splocie materiału. Kolejnym czynnikiem przemawiającym na korzyść dostępnej u nas odzieży jest cena, pojedynczy t-shirt z prostym nadrukiem folią Flex Classic marki PLOTTERFILMS kosztuje jedyne 30zł brutto. Marki jakie oferujemy to m. in. B&C, GILDAN, SG, JHK, PROMOSTARS, Fruit Of The Loom, MANTIS, ANVIL, RUSSEL, Tee Jays.

Czy zamawiając ulotki, wizytówki lub banery musimy mieć gotowy projekt?

Można, ale nie trzeba. W naszej pracowni pracują profesjonalni graficy komputerowi, którzy mogą przygotować projekt do każdego zlecenia. Należy jednak pamiętać, że taki projekt jest dodatkowo płatny, a cena uzależniona jest od jego skomplikowania. 

Jak długo trzeba czekać na banery, rollupy lub naklejki?

Zawsze staramy się realizować zlecenia jak najszybciej, w przypadku kiedy nie mamy dużego obłożenia zleceniami, takie usługi realizujemy z dnia na dzień w tygodniu roboczym. W przypadku kiedy realizacji jest bardzo dużo, obowiązuje kolejkowanie zleceń i informujemy wtedy klienta o możliwym przedłużeniu się czasu oczekiwania na finalizację.

Czy można u Państwa na miejscu zobaczyć folie, okleiny i laminaty?

Jak najbardziej, w naszym magazynie znajduje się zdecydowana większość dostępnych u nas w sprzedaży materiałów. Można samemu obejrzeć, dotknąć i niejednokrotnie wypróbować na małym kawałku każdy z naszych produktów. Zdarzają się oczywiście sytuacje, kiedy na stanie magazynowym nie mamy pożądanego koloru, bądź rodzaju folii, wtedy czas oczekiwania na taki produkt to 1-2 dni robocze, jeśli jest on dostępny w zasobach krajowych.