Wybierz Kategorię Produktu

W katalogu, kolekcje odzieży reklamowej zostały podzielona na łatwe w wyborze kategorie produktowe.
Wybierz interesującą Cię kategorię, klikając na ikonkę.

Ustaw wyświetlanie

Dla łatwiejszego wyświetlania zawartości katalogu, proponujemy zredukowanie liczby wyświetlanych produktów na stronie do 8 sztuk.

Znajdź produkt

Każda z kategorii produktów w katalogu zawiera dużą liczbę produktów. Dla łatwiejszego odnalezienia konkretnego produktu, użyj wyszukiwarki. Możesz również przeglądać zawartość każdej z kategorii, przewijając stronę i klikając w przycisk “POKAŻ WIĘCEJ PRODUKTÓW” na dole strony.

Sprawdź szczegóły

Wybierając konkretny produkt do dyspozycji, masz zestaw istotnych informacji pomocnych przy ostatecznym zamówieniu. Możesz zobaczyć dodatkowe zdjęcia lub filmy prezentujące dany produkt, masz możliwość pobrania karty produktu a także możesz sprawdzić kolorystykę oraz aktualną dostępność w poszczególnych kolorach. Na karcie produktu znajduje się również numer produktu, który będzie potrzebny przy składaniu zamówienia lub zapytania o cenę.

Zamów

Od zamówienia wybranego produktu lub grupy produktów dzieli Cię już tylko chwila. Do sprawnej wyceny wystarczy wysłać do nas poniższe informacje:

  1. Numer produktu
  2. Ilość jaką chcesz zamówić
  3. Rozmiar
  4. Kolor

Jeśli chcesz abyśmy od razu przygotowali ofertę na znakowanie zamawianej odzieży czy akcesoriów, podaj nam wielkość nadruku i ilość kolorów jakie będą użyte w nadruku. Na tej podstawie przygotujemy kompleksową ofertę z doborem optymalnej metody nadruku.