“Budujemy świadomość “

Branding, jest to budowanie wśród klientów świadomości marki. Tego typu zabieg ma różne oblicza, począwszy od sfery graficznej, gdzie tworzymy logo firmy i całą infrastrukturę graficzną platformy promującej markę. Poprzez stworzenie odpowiednich haseł i sloganów reklamowych. Skończywszy na promocji bezpośredniej, za pośrednictwem reklamy wizualnej i gadżetów reklamowych. Jesteśmy w stanie stworzyć razem z Tobą unikalną markę, która zagwarantuje klientowi przywiązanie emocjonalne, markę z potencjałem sprzedażowym. Do naszych zadań brandingowych należą:

1. Projekt logo firmy, doradzamy jak zmodyfikować projekt klienta, żeby dopasować go do produktu i odbiorców, możemy również zaproponować własną wizję tworzonego brandu.
2. Projekt graficzny strony, spójny z logiem, profesjonalnie przygotowany skin do strony www.
3. Kompleksowa obsługa związana z wystartowaniem strony www (wykupienie serwera, podpięcie menagera strony, wybór odpowiedniego programu do obsługi witryny)
4. Hasło/Slogan - opcjonalnie możemy pomóc w doborze rozwiązań w zakresie tworzenia kluczowych sloganów reklamowych, niezbędnych do utożsamiania się z marką.
5. Szereg działań marketingowych nakierowanych na promocję bezpośrednią. Tworzenie napisów, banerów, szyldów i innych rodzajów reklamy wizualnej. Produkcja odzieży firmowej, gadżetów firmowych - kubków, długopisów, pamięci przenośnych, spersonalizowanych toreb, plecaków, pojemników, opakowań, dekoracji/napisów ściennych, a nawet mebli. Produkcja ulotek, papierów firmowych, kalendarzy, naklejek. Oklejanie pojazdów firmowych, tworzenie znaków informacyjnych, możliwość zastosowania folii odblaskowej.

Jako agencja reklamowa, kompleksowo i profesjonalnie pokierujemy Cię podczas procesu kształtowania się Twojej marki. Otrzymasz od nas nie tylko pomoc przy wykonaniu materiałów reklamowych, ale również niezbędny „know how”, który umożliwi Ci świadome kierowanie dalszymi poczynaniami firmy. Mamy doświadczenie w dziedzinie kreowania brandów również na własny użytek, co pozwala nam uniknąć błędów, a naszą pracę czyni skuteczną. Do realizacji projektów wykorzystujemy najwyższej jakości produkty marek: ORACAL, PLOTTERFILMS, wypróbowane w naszej pracowni. Ufamy tym markom na tyle, że zdecydowaliśmy się również na dystrybucję mediów innym agencjom, oraz klientowi detalicznemu.

brand_nadart_pracownia gadzety_reklamowe_nadart identyfikacja_wizualna_nadart logotypy_nadart opakowania_nadart projektowanie_logotypow_nadart smartbox3d_nadart smartgogle_nadart

Nadaj i odbierz u Nas Paczki

migiem_nadart