Drukujemy dobrze i szybko.

Tak można opisać naszą działalność z zakresu poligrafii. 
Nasze elastyczne podejście do klienta pozwala na realizację każdego zleconego nam zadania. W ofercie mamy możliwość wielkonakładowego druku solwentowego. Obsługujemy zarówno klienta detalicznego jak i hurtowego. Usługi, które świadczymy w zakresie druku to:
1. Druk offsetowy (papiery firmowe, ulotki, plakaty, wizytówki, kalendarze, broszury, albumy, foldery.).
2. Druk wielkoformatowy (banery, rollupy, standy, bilbordy).
3. Zadruk na folii, oraz cięcie (folie do termotransferu na odzież – flex, flok, sitodruk, digital, cięcie pod wymiar folii ploterowej, samochodowej, zadruk i wycinanie naklejek, obróbka folii transparentnych, odblaskowych, banerowych, kasetonowych, reklamowych, brokatowych, neonowych).
4. Druk canvas (wydruki na tkaninie przypominającej płótno malarskie).
5. Grawer laserowy (napisy grawerowane na pleksi, drewnie, kamieniu, bruku, papierze, tekturze, aluminium anodowanym).

Najważniejszym naszym wyznacznikiem przy druku jest jakość, drukujemy na papierze o wysokiej gramaturze i materiałach sprawdzonych przez lata w naszej pracowni. Oferujemy bardzo wytrzymałe dwustronne wizytówki w rozsądnej cenie. Nadruki na odzieży wykonywane są z foli Flex Classic marki PLOTTERFILMS, folia ta występuje również w nietypowych kolorach brokatowych, neonowych, jak również lustrzanych. Banery w różnych gramaturach front lit, back lit, blueback, dwustronne. Nawet najbardziej wymagający klient, zrealizuje u nas swoje zlecenie.

foldery_nadart_pracownia plakaty_nadart_pracownia ulotki_nadart_pracownia wizytowki_nadart_pracownia kalendarze_ksiazkowe_nadart kalendarze_nadart naklejki_nadart naklejki_z_obrysem