Dostarczamy sprawdzone media 

Uzupełnieniem naszej działalności jest dystrybucja mediów do zadruku. Sami od lat w naszej pracowni korzystamy z wielu rodzajów folii czy papierów do druku solwentowego w ploterach. Nasze doświadczenie pozwoliło wyselekcjonować media najwyższej jakości, które są wytrzymałe i łatwe w obróbce. Pozytywny odzew ze strony naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że nasze wybory były trafne i słuszne. Naszą dystrybucję prowadzimy za pomocą sklepu internetowego Vinylia.pl, oraz platformy sprzedażowej Allegro.pl. Bogata oferta, oraz bardzo korzystne ceny, przekonują do nas coraz większą rzeszę kupujących, co pozwala nam na dalszy rozwój, zarówno dystrybucji, jak i pracowni. W naszej ofercie znajdziecie między innymi:
1. Folia ploterowa ORACAL R641 do oklejania mebli, tworzenia naklejek ściennych i reklamowych na wszystkie płaskie powierzchnie.
2. Folia ploterowa ORACAL R551 reklamowa, wytrzymała folia do tworzenia reklamy wizualnej, na tabliczkach, witrynach, samochodach, doskonała do zastosowań zewnętrznych.
3. Folia ploterowa ORACAL R451 banerowa, miękka rozciągliwa folia do naklejek na banerach i powierzchniach giętkich, doskonale trzyma się do powierzchni na której jest przyklejona.
4. Folia ORACAL R640 do sitodruku, folia stosowana do produkcji nadruków na tekstylia metodą sitodruku.
5. Folia odblaskowa ORACAL R5500 i ORACAL R5300, folia przeznaczona do produkcji znaków drogowych, odporna na warunki atmosferyczne, bardzo wytrzymała. Doskonale sprawdza się w oklejaniu elementów samochodu, lub napisów.
6. Folia transparentna, witrażowa ORACAL R8300, do naklejania na szkło, prześwitująca folia w soczystych kolorach, do tworzenia reklamy na witrynach sklepowych.
7. Folia translucentna ORACAL R8500 kasetonowa, do zastosowania w reklamie wizualnej przy produkcji kasetonów.
8. Folia samochodowa ORACAL R951 i ORACAL R975, profesjonalne folie do oklejania całych samochodów, zarówno elementów wewnętrznych jak i zewnętrznych, bardzo wytrzymała i elastyczna. Folia termokurczliwa do aplikacji na ciepło.
9. Folia FLEX CLASSIC PLOTTERFILMS, folia przeznaczona do termo transferu na tekstylia, można stosować ją nawet na podłoża „trudne” takie jak poliester. FLEX CLASSIC występuje nie tylko w zwykłej palecie barw, ale również jako kolory neonowe, brokatowe i lustrzane. Bardzo wytrzymała i łatwa w obróbce.
10. Folie transportowe, do przenoszenia przygotowanych projektów graficznych z wyciętej folii na powierzchnię docelową.
11. Pozostałe media reklamowe : banery - front lit, back lit, blockout. Papiery bilbordowe – blueback,whiteback. Siatki mesh, canvas, folia OWV i wiele innych.


blockout_baner_nadart blueback_nadart folie_flex_nadart folie_oracal_8300_nadart folie_owv_nadart frontlit_nadart siatki_mesh_nadart folie_puchnace_flex_nadart rolki_flex_nadart orafol641_nadart