Jednym z najistotniejszych elementów skutecznej identyfikacji marki jest odzież firmowa. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o odzież pracowniczą, która spełnia rolę uniformu roboczego, ma być wytrzymała i chronić pracownika, ale również o ubrania typowo reklamowe. Koszulka ze spersonalizowanym nadrukiem i logo firmy to doskonały element codziennego ubioru, który zarazem jest doskonałym nośnikiem reklamowym dla marki, którą się reprezentuje. Koszulka z logiem firmy może posłużyć również jako prezent dla kontrahentów, coraz częściej w pakietach gadżetów promocyjnych spotykamy tego typu reklamę. Ważne jest aby prezentowana odzież, nie tylko służyła reklamie, ale prezentowała standard wysokiej jakości produktu i była użyteczna na co dzień. Ma to dawać sygnał odbiorcy, że wszystko co wychodzi spod skrzydeł naszej firmy, nawet jeśli to darmowy gadżet, jest traktowane równie poważnie i z takim samym zaangażowaniem realizuje kryterium jakościowe. Z takiego powodu, nasza firma przykłada wagę nie tylko do samego nadruku, ale również odzieży, na której reklama ma się znaleźć. Za pomocą wypróbowanych mediów, oraz wielu technologii, możemy stworzyć nadruk dowolnych rozmiarów, kształtu i koloru na każdym materiale. Oferujemy zadruk odzieży własnej, zamówionej u nas, jak również na wykrojach przygotowanych do szycia. Możemy spersonalizować również czapki, torby, buty, kamizelki odblaskowe i inne. Najprostsze wydruki termotransferowe realizujemy folią Flex Classic marki PLOTTERFILMS. Cały wachlarz dostępnych technik zadruku prezentujemy poniżej:

  1. termotransfer (folia flex, flock, digital)
  2. sublimacja (tylko na jasne materiały, brak foliowej powłoki)
  3. sitodruk (tani w przypadku dużych nakładów, nieograniczone możliwości kolorystyczne)
  4. DTG (wydruk cyfrowy, wielokolorowy od jednej sztuki)
  5. haft komputerowy 

W naszej ofercie znajdziesz odzież firmową, sportową, profesjonalną. Wszystkie rozmiary,kolory,  różne fasony. Ubrania damskie, męskie i dziecięce. Począwszy od koszulek t-shirt, przez grube bluzy i polary, na spodniach "ogrodniczkach" skończywszy. Polecamy klientom wyroby z bawełny premium o wysokiej gramaturze. W naszej ofercie znajdziecie odzież takich marek jak: B&C, GILDAN, SG, JHK, PROMOSTARS, Fruit Of The Loom, MANTIS, ANVIL, RUSSEL, Tee Jays i innych.

 

 

folie_flex_nadart folie_puchnace_flex_nadart projektowanie_graficzne_nadart naklejki_nadart druk_digital_nadart druk_transfer_nadart sitodruk_nadart sublimacja_nadart termotransfer_nadart termotransfer_nadart_pracownia haft1_nadart haft2_nadart