“Reklama dźwignią handlu !”

Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów, szukających odpowiedniej oprawy wizualnej swojego biznesu, w sferze internetowej jak i sprzedaży stacjonarnej. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, pozwala na dobranie odpowiednich rozwiązań w zestawieniu z oczekiwaniami i możliwościami klienta. Usługi jakie świadczymy w zakresie reklamy wizualnej i marketingu to:
1. Napisy, szyldy, obrazy wykonane z folii samoprzylepnej. (napisy dowolnych rozmiarów na witryny sklepowe, oklejanie mebli folią ORACAL R641, Napisy na szyby z folii transparentnej ORACAL R8300, oklejanie kasetonów folią ORACAL R8500, oklejanie samochodów- naklejki ze specjalnej folii reklamowej ORACAL R551, bądź oklejanie całego auta profesjonalną folią samochodową ORACAL R951).
2. Banery reklamowe, standy, rollupy (spersonalizowane reklamy wielko i średnio-formatowe, realizujemy projekt klienta, lub proponujemy możliwość zaprojektowania reklamy przez nas.)
3. Odzież firmowa (dowolna odzież firmowa, dla pracowników, do sprzedaży, bądź na upominek, napisy wykonane technologią termo transferu, sitodruku, sublimacji , dowolne wzory, kolory, fasony)
4. Gadżety reklamowe (długopisy, kubki, pamięci przenośne i wiele innych)
5. Banery reklamowe na strony WWW (projekty klienta, bądź wykonane na zlecenie reklamy wizualne)

Dodatkowo w naszej pracowni oferujemy wykonanie trofeów, pucharów, statuetek, medali, dyplomów pamiątkowych, certyfikatów, które pomogą w oprawie wydarzeń sportowych i kulturalnych, oraz wzbiją każdą amatorską rywalizację na profesjonalny poziom. Na miejscu pomagamy również klientom detalicznym w druku, oraz ksero dokumentów, bindowaniu, laminowaniu, dajemy możliwość zrobienia od ręki koszulki z własnym nadrukiem. W naszej pracy kierujemy się stwierdzeniem, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, oraz kładziemy nacisk na jakość wykonywanych usług, oraz oferowanych produktów.

vinylia_pl_nadart

litery_przestrzenne_nadart litery_przestrzenne_nadart_pracownia styrodur_nadart_pracownia druk_nadart_pracownia grawer_laserowy_nadart_pracownia mazurska_fasada_nadart nadruki_sublimacja_nadart termotransfer_nadart_pracownia