Techniki nadruku

UNIKALNOŚĆ / JAKOŚĆ / ELEGANCJA

 

Aby zapewnić Państwu najwyższy poziom obsługi w zakresie Brandingu, Druku i Reklamy, naszą ofertę sprzedaży produktów i gadżetów reklamowych wzbogacamy o usługę indywidualnej personalizacji firmowej.

Różnorodność oferowanych przez nas technik nadruku wynika przede wszystkim z konieczności precyzyjnego i optymalnego doboru sposobu zdobienia do wybieranego przez Państwa rodzaju produktu.

Inne techniki nadruku stosować będziemy gdy chodzi o znakowanie odzieży firmowej, koszulek, czapek czy polarów a inne w przypadku gdy zdecydujecie się Państwo na zestaw eleganckich długopisów, gadżety elektroniczne, sportowe czy porcelanę.

Wieloletnie doświadczenie na rynku nadruków firmowych pozwala nam zapewnić Państwu:

   • Indywidualne podejście do każdego z realizowanych projektów.
   • Wnikliwą analizę grafik w celu odpowiedniego doboru techniki nadruku.
   • Optymalizację kosztów przy jednoczesnym zachowaniu parametrów jakościowych.
   • Nadzór na każdym etapie realizowanego projektu.
   • Terminowość i jakość zgodną z Państwa oczekiwaniami.
Dziękujemy za zaufanie i wybór Nadart.pl jako partnera w realizacji Państwa projektów.
Pobierz Cennik Nadruków Nadart.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności
Wyślij mi link do pliku.
 • SITODRUK

  Sitodruk to sprawdzona technika nadruku, która najczęściej stosowana jest wykonywania zdobień na tekstyliach takich jak koszulki, czapki, torby, bluzy, odzież robocza oraz inne powierzchnie płaskie. W Nadart.pl do nadruków wykonywanych metoda sitodruku stosujemy farby plastizolowe, farby wodne, wykonujemy nadruki brokatowe i metaliczne, druk wywabowy oraz druk farbami puchnącymi 3D. Prawidłowo wykonany sitodruk charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania odzieży oraz niską ceną przy większych nakładach.
 • DRUK TRANSFEROWY

  Termotransfer sitodrukowy wykorzystujemy w przypadku znakowania odzieży sportowej – herby drużyn, emblematy sponsorów, oraz w sytuacjach gdzie sitodruk bezpośredni nie może być stosowany ze względów technologicznych.

  W Nadart.pl oferujemy transfery plastizolowe oraz transfery full color jako połączenie druku offsetowego i klasycznego sitodruku. Nasze transfery drukowane są na papierze lub folii transferowej, powlekane klejem termotransferowym, suszone w tunelu, a następnie nanoszone na wybrany produkt za pomocą prasy termotransferowej. Termotransfery sitodrukowe charakteryzują się doskonałym odwzorowanie szczegółów, idealnie gładką powierzchnią i miękkim chwytem.

 • TERMOTRANSFER FLEX

  Termotransfer Flex to technika stosowana głównie przy mniejszych nakładach. Specjalna folia Flex lub Flock nakładana jest na materiał przy użyciu prasy termotransferowej. Pliki przygotowywane są w formie wektorowej i przesyłane do plotera tnącego, który wycina je ze specjalnej gładkiej folii o jednolitym kolorze. Podstawowe folie flex występują w wersji matowej lub błyszczącej. Coraz częściej jednak pojawiają się folie, które pozwalają na osiągnięcie niepowtarzalnych nadruków. W ofercie Nadart.pl znajdziecie Państwo folie brokatowe, folie perłowe, folie lakierowane, folie metaliczne, folie odblaskowe, folie ze strukturą carbon, folie holograficzne czy folie z motywem. Bez kłopotu znaleźć też można folie fotoluminescencyjne, czyli świecące w ciemności, albo puchnące, które pod wpływem ciepła zwiększają swoją grubość, dając efekt 3D.
 • DRUK BEZPOŚREDNI DTG

  DRUK DTG  to technologia druku cyfrowego bezpośrednio na tekstyliach. Dzięki technologii druku DTG z niezwykła precyzją i dokładnością oddajemy nawet najdrobniejsze elementy projektu. Wykorzystując najnowocześniejszy park maszynowy marki Kornit oraz najlepsze farby wodne, uzyskujemy ponadprzeciętną jakość i gładkość nadruków w intensywnych i żywych kolorach. DTG pozwala nam na znakowanie koszulek, koszulek polo, bluz, topów czy toreb już od 1 sztuki.
 • SUBLIMACJA

  Sublimacja jest również metodą znakowania w której wykorzystujemy wysoką temperaturę. Dzięki sublimacji możemy trwale i efektownie oznakować zarówno jasne tkaniny poliestrowe – stroje sportowe, kamizelki odblaskowe, poduszki, jak i  podkładki pod mysz, gadżety reklamowe, puzzle czy kubki ceramiczne.
  Chemiczny charakter procesu druku sublimacyjnego powoduje, iż nadruk na trwałe wnika w struktury materiału, dzięki czemu staje się odporny na wielokrotne pranie i nie jest wyczuwalny w dotyku. Sublimacja to świetne odwzorowanie kolorów, fotograficzna szczegółowość oraz precyzja i intensywność barw.
 • HAFT KOMPUTEROWY

  Haft komputerowy jest jedną z najbardziej ekskluzywnych i trwałych metod znakowania. Haftowane przez Nadart.pl czapki, koszule, polary, ręczniki czy torby od razu stają się klasą premium. Przy realizacjach nadruków metodą haftu komputerowego stosujemy zarówno standardowe gładkie nici jak również nici metalizowane, dzięki którym uzyskujemy nietypowe efekty, np. błyszczący srebrny haft czy wypukły 3D, a także bardzo trwałe nici ognioodporne.

  Haft komputerowy pozwala na wykonywanie wzorów tekstowych, logotypów firmowych, emblematów, tarcz, godeł, zarówno bezpośrednio na produkcie jak i w postaci aplikacji/naszywek, gdzie podłożem, na którym wykonana jest naszywka jest filc (bogaty wybór kolorów) lub drelich.

 • TAMPONDRUK

  Stosowana przez nas technika druku pośredniego, zaliczana do pochodnych druku wklęsłego, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach.

  Tampondruk pozwala nam na znakowanie gadżetów reklamowych i nadawanie im indywidualnego charakteru firmowego.

 • DRUK UV ( FULL KOLOR )

  Druk UV jest to jedna z najnowszych technik druku cyfrowego wykorzystująca specjalne tusze – specyficzny rodzaj ciekłych polimerów – które są utwardzane pod wpływem promieni UV.
  Lampy LED zainstalowane tuż przy głowicach drukujących emitują światło ultrafioletowe w skrócie UV co z kolei inicjuje proces polimeryzacji nadrukowanego tuszu i w ten sposób ciekły polimer ulega utwardzeniu pozostając na powierzchni materiału wydruk w postaci cienkiej warstwa kolorowego i trwałego plastiku. Niewątpliwą zaletą druku UV jest możliwość drukowania na wielu materiałach płaskich, np. płyty pcv, dibond, pleksi, szkło, mdf, kartony i inne. Druk UV można również stosować do druku wielkoformatowego na takich materiałach jak: folie, papiery, banery, siatki, canvas, tkaniny, skaj, itp
  Druk UV jest ekologiczny. Podczas procesu drukowania nie wydzielają się szkodliwe zapachy, które zagrażałyby człowiekowi. Dlatego też wydruki przygotowane tą metodą wykorzystuje się we wnętrzach użytkowych – w biurach, mieszkaniach, hotelach, czy restauracjach.
  Odporność druku UV na warunki atmosferyczne sprawia, że stosuje się go również na zewnątrz, np. w postaci szyldów, tablic informacyjnych i reklam umieszczanych na budynkach. Ciekawym rozwiązaniem przy druku UV jest wielokrotny nadruk, który umożliwia wykonywanie druku wypukłego do czytania przez osoby niewidome.
 • GRAWEROWANIE

  Grawerowanie to jedna z trwalszych metod znakowania. Za pomocą lasera CO2 lub YAG, uprzednio przygotowany projekt logotypu, napisu czy grafiki, jest wypalany w grawerowanym materiale. Wygrawerowane w ten sposób projekty prezentują się bardzo elegancko i przy tym są subtelne. Kolor znakowania wynika z podłoża na jakim jest wykonywany, przez co nie rzuca się bardzo w oczy. Grawerowanie stosuje się przede wszystkim na przedmiotach metalowych. Można jednak wykorzystać grawerowanie laserowe do znakowania powierzchni drewnianych oraz skórzanych.

  Zachęcamy do wykorzystania tej techniki znakowania, jeśli w obszarze Twojego zainteresowania są metalowe długopisy, breloki, wizytowniki, drewniane zestawy do wina, różnego rodzaju pudełka jak również produkty wykonane ze skóry takie jak teczki, portfele itp.

 • TŁOCZENIE

  Tłoczenie jest elegancką forma znakowania gadżetów reklamowych, która polega na odciśnięciu w podłożu trójwymiarowego kształtu. Ten rodzaj znakowania wymaga przygotowania matrycy. Proces tłoczenia np. logotypu firmowego na wybranych gadżecie reklamowym można wykonać zarówno na zimno jak i podgrzewając matrycę do odpowiedniej temperatury. Tłoczenie ma przede wszystkim zastosowanie w znakowaniu wyrobów ze skóry takich jak notesy, kalendarze reklamowe, teczki, torby, portfele itp.
 • DOMING - NAKLEJKI 3D

  Doming, inaczej zwany metodą znakowania przy użyciu naklejek epoksydowych, to metoda wykorzystywana na powierzchniach gadżetów reklamowych, na których ciężko jest wykonać nadruk metodą tradycyjną lub też naniesienie nadruku będzie nietrwałe. Najpierw wykonuje się kolorowy nadruk na naklejce, na którą później nakłada się „kroplę” epoksydową tworzącą przeźroczystą, wypukłą powierzchnię nadającą naklejce trójwymiarowy efekt. Metodę te często stosuje się przy produkcji klipów czy topów długopisów, wklejek do breloków metalowych, naklejek na różne gadżety takie jak zegary, teczki miarki i wiele innych. Tego typu naklejki sprawdzają się jako panele czołowe urządzeń elektronicznych, jako prezentacja logo firmy czy brandu produktu.